|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж Weknife Oss Dagger 2017B
Артикул
64367
4 160 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 20.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 56.4 мм |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Загальна довжина | 109.3 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий , сірий |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |