|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж-трапеція складаний Civivi Elementum Utility C23039B-5
Артикул
69316
2 440 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 65.2 г |
|---|---|
| Довжина леза | 57.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 150.2 мм |
| Колір рукоятки | червоний |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 6Cr13 |
| Товщина клинка | 0.6 мм |
| Матеріал рукоятки | алюміній |