|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж трапеція складаний Civivi Elementum Utility C23039B-3
Артикул
67378
2 440 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 65.2 г |
|---|---|
| Довжина леза | 57.5 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 150.2 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 6Cr |
| Товщина клинка | 0.6 мм |
| Матеріал рукоятки | алюміній |