|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Ganzo G7372-BK чорний
Артикул
44278
940 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 164 г |
|---|---|
| Довжина леза | 8.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний, жовтий, помаранчевий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Товщина клинка | 0.33 мм |
| Форма клинка | drop-point |