|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Ganzo G7362-GR зелений
Артикул
44599
890 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 133 г |
|---|---|
| Довжина леза | 80 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, викидний |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Колір рукоятки | чорний, зелений, камуфляж |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |