|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Ganzo G723 чорний
Артикул
44482
910 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 180 г |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 56-58 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |