|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Ganzo G708
Артикул
45801
810 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 150 г |
|---|---|
| Довжина леза | 80 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Матеріал рукоятки | склотекстоліт G10 |