|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Ganzo G706-2
Артикул
45800
660 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 93 г |
|---|---|
| Довжина леза | 52 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, офіцерський |
| Загальна довжина | 140 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 4116 Krupp |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | нержавіюча сталь |