|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Ganzo G6801-GR
Артикул
44757
610 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 138 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, рибальський |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений, "хакі, пісочний", камуфляж |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 9Cr14Mov |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |