|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Ganzo G621-O помаранчевий
Артикул
44745
540 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 105 г |
|---|---|
| Довжина леза | 80 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий, жовтий, помаранчевий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 4116 Krupp |
| Твердість клинка | 55 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |