|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Firebird FH81-BK
Артикул
51566
1 440 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 133 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.45 мм |
| Форма клинка | bowie |
| Матеріал рукоятки | G10 |