|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Firebird F7551-CF
Артикул
44735
1 080 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 118 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | туристичний |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | sheepfoot |