|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Firebird F7452-GR-WS by Ganzo G7452-GR-WS
Артикул
45659
1 040 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 142 г |
|---|---|
| Довжина леза | 90 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський, для виживання |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний, зелений |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |