|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Firebird F743-1-BK by Ganzo G743-1-BK
Артикул
45211
1 140 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 130 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |