|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Firebird F7211-BK by Ganzo G7211-BK
Артикул
48898
850 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 135 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Тип заточення | прямий |
| Типи складних ножів | викидні |
| Марка сталі | 440 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |