|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Firebird F712 by Ganzo G712
Артикул
44569
1 200 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 159 г |
|---|---|
| Довжина леза | 95 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | +-58HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | trailing-point |