|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складний Firebird F6252-BK by Ganzo G6252-BK
Артикул
50898
430 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 142 г |
|---|---|
| Довжина леза | 89 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | 4116 Krupp |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Fiberglass |