|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Tyro WE24001-1
Артикул
69260
17 370 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 108.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 73.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 171.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Superlock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |