|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Sine Wave WE23069B-1
Артикул
69261
23 510 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 140.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 101.1 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 224.5 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Nested Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | M390 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |