|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Mini Synergy 2011CF-A
Артикул
64366
16 060 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 81 г |
|---|---|
| Довжина леза | 74.4 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 176 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | trailing-point |
| Матеріал рукоятки | Титан 6AL4V з інкрустацією з вуглецевого волокна |