|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Kyklos Satin WE23086-3
Артикул
70553
22 480 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 120.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 96.3 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 215.8 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Bohler M390 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |