|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Kitefin 2001G
Артикул
61121
12 610 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Довжина леза | 8.2 см |
|---|---|
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 18.9 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип ножа | складаний |
| Твердість клинка | 61 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 см |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | титан |