|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Kitefin 2001C
Артикул
64304
9 280 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 81.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 82.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 190.2 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | титановий сплав 6AL4V |