|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife High-Fin XL WE24010-1
Артикул
69258
18 390 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 114.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.3 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Матеріал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |