|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Coral WE24044-2
Артикул
70849
25 550 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 119.6 г |
|---|---|
| Довжина леза | 74.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Матеріал рукоятки | Титан 6AL4V, карбон |