|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Bougie Banter WE24009-2
Артикул
70806
15 330 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 85.6 г |
|---|---|
| Довжина леза | 74 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 167.2 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM-S45VN |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |