|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Black Void Opus 2010V-2
Артикул
64383
10 300 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 78.41 г |
|---|---|
| Довжина леза | 72.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 174.2 мм |
| Колір рукоятки | чорний , зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Матеріал рукоятки | титан + G10 |