|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Big Banter WE21045-2
Артикул
61101
12 050 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 115 г |
|---|---|
| Довжина леза | 9.7 см |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 21.3 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |