|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Banter 2004H
Артикул
64368
8 080 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 75.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 73.7 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 165.6 мм |
| Колір рукоятки | чорний , сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Матеріал рукоятки | Carbon Fiber |