|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Banter 2 WE23075-2
Артикул
70653
8 680 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 86.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 73 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 169.2 мм |
| Колір рукоятки | фіолетовий |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / ножни | так |
| Матеріал рукоятки | алюміній |