|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife Acuminal WE23070-DS1
Артикул
69306
51 110 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 127.2 г |
|---|---|
| Довжина леза | 101.2 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 228.2 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | ТИТАН 6AL4V |