|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Weknife 702XI Gray Titanium WE07B-4 (Лімітована серія)
Артикул
70308
30 660 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 119.4 г |
|---|---|
| Довжина леза | 96.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 226.7 мм |
| Колір рукоятки | зелений,сірий |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Bohler M390 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | Титан 6AL4V, алюмінієва фольга, вуглецеве волокно |