|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Tynan SA10B
Артикул
64374
2 070 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 103.9 г |
|---|---|
| Довжина леза | 81.1 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 188.2 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | нержавіюча сталь |