|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Slashkin S20066-1
Артикул
64372
3 060 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 117.6 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88.3 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 210.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |