|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Skarnax S24025-3
Артикул
69321
3 060 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 127 г |
|---|---|
| Довжина леза | 96.3 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Загальна довжина | 218.9 мм |
| Колір рукоятки | синій |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |