|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Hyrax S23097-1
Артикул
67381
2 240 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 123.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 83.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 197.9 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | leaf shaped |
| Матеріал рукоятки | склопластик G10 |