|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Draxor S24035-1
Артикул
69286
2 950 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 132.7 г |
|---|---|
| Довжина леза | 93.9 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 219.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | sheepsfoot |
| Матеріал рукоятки | G10 |