|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Citius SA01B
Артикул
62687
3 290 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 70.5 г |
|---|---|
| Довжина леза | 83.8 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 188.8 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |