|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Brazoria SA12A
Артикул
64324
2 130 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 91.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 199.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |