|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Sencut Bocll S22019-1
Артикул
64315
2 610 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 59.3 г |
|---|---|
| Довжина леза | 75.1 мм |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Загальна довжина | 169.7 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |