|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P882-G
Артикул
68348
2 550 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 71.8 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Sandvik 12С27 |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Матеріал рукоятки | склопластик G10 |