|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P878-AK
Артикул
67400
3 680 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 64 г |
|---|---|
| Довжина леза | 87 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, на кожен день, для риболовлі |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав 6063 |