|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P873-MB
Артикул
67396
3 870 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 74 г |
|---|---|
| Довжина леза | 88 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | G10 |