|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P831S-SA
Артикул
64905
2 280 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 93 г |
|---|---|
| Довжина леза | 85 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | сталь 3Cr14N |