|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P801-G
Артикул
64201
2 250 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 86 г |
|---|---|
| Довжина леза | 86 мм |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Матеріал рукоятки | G-10 , нержавіюча сталь |