|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P188-B
Артикул
66294
3 840 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 106 г |
|---|---|
| Довжина леза | 91 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |