|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P155-W desert sand
Артикул
44563
2 480 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 145 г |
|---|---|
| Довжина леза | 90 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Колір рукоятки | хакі, пісочний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |