|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P135-SF
Артикул
44929
3 000 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 167 г |
|---|---|
| Довжина леза | 92 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |