|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P127-B
Артикул
45607
2 770 грн
Немає в наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вага | 112 г |
|---|---|
| Довжина леза | 91 мм |
| Вид ножа | туристичний |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | танто |