|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ніж складаний Ruike P122-MG
Артикул
68331
2 320 грн
В наявності
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Вага | 76.2 г |
|---|---|
| Довжина леза | 92 мм |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний,на кожен день |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Колір рукоятки | темно-зелений |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Матеріал рукоятки | мікарта |